Words are our Business
+421 918 917 742
office@specta.sk
 Menu

Preklady dokumentov a zmlúv

Žijeme v otvorenej spoločnosti, čo vytvára výborné podmienky na budovanie vzťahov so zahraničím, a to najmä pracovných a obchodných. V žiadnej krajine však nepochodíte, ak lokálnym úradom či spoločnostiam predložíte dokumenty, ktoré nie sú napísané v úradnom jazyku. To isté platí aj pre Slovensko. Prekladateľská agentúra Specta vám preto ponúka úradné preklady právnych dokumentov či obchodných zmlúv, ktoré tento problém vyriešia a pomôžu vám dotiahnuť obchody do úspešného konca.

Preklady dokumentov, preklady zmlúv, súdne preklady

Súdne overené preklady

V našom portfóliu sa nachádza až 40 svetových jazykov, v ktorých sme schopní v kombinácii so slovenčinou alebo češtinou spracovať súdne overené preklady s okrúhlou pečiatkou. Tie sa vyžadujú najmä v oficiálnom styku s úradmi, kde sú preklady bez pečiatky často len bezcenným kusom papiera. Súdne preklady vám dokážeme spracovať aj bez potreby navštíviť našu pobočku, keďže preložený dokument vám ochotne zašleme aj poštou.

Preklady dokumentácie do tendrov a zmlúv

Zúčastňujete sa na zahraničnom tendri a potrebujete v krátkom čase predložiť množstvo dokladov či technickej dokumentácie, a to samozrejme v jazyku danej krajiny? Požiadajte o pomoc profesionálov, s ktorými s prehľadom dodržíte stanovené termíny. Za priaznivé ceny vám preložíme dokumentácie do tendrov až v 40 svetových jazykoch v kombinácii so slovenským, českým, anglickým, nemeckým, francúzskym či španielskym jazykom. Samozrejme, vyhotovujeme aj preklady akýchkoľvek obchodných zmlúv.

Overené preklady technických preukazov a iných dokumentácií vozidiel

Doviezli ste zo zahraničia nové auto, ktorého technický preukaz je v cudzom jazyku? Bez jeho prekladu vám na takéto vozidlo, žiaľ, evidenčné číslo nevydajú. Prekladateľská agentúra Specta vám zabezpečí overený preklad technických preukazov, potvrdení o odhlásení z premávky a iných evidencií o automobiloch. Stačí, ak nám pošlete naskenovaný originál, a my vám po jeho spracovaní zašleme úradný preklad priamo na vašu adresu.