Words are our Business
+421 918 917 742
office@specta.sk
 Menu

Profesionálne preklady textov a dokumentov.

Preklady, prekladateľské služby, tlmočenie

Prekladateľská agentúra Specta, s.r.o. ponúka profesionálne preklady v 40 jazykoch v kombinácii so slovenským, českým, anglickým, nemeckým, francúzskym a španielskym jazykom.

Prekladáme právne, ekonomické, finančné či marketingové dokumenty. Špecializujeme sa však na technické preklady pre priemysel a výrobu, kde sa zameriavame na preklady technickej dokumentácie, preklady manuálov, preklady návodov na použitie, servisných príručiek, katalógov a pod. Technický preklad ponúkame kontinuálne, v náväznosti na predchádzajúce preklady. Tým sa zabezpečí konkurencia schopnosť vašich produktov na trhu. Prekladateľaká agentúra aj čínsky jazyk.

Dlhodobo spolupracujeme s prekladateľmi rodenými a hovoriacimi v konkrétnom jazyku a pre rôzne odbory nielen zo Slovenska, ale aj zahraničia. Všetky služby poskytujeme v spolupráci s profesionálnymi prekladateľmi s minimálne 5-ročnou praxou.

Pre celú škálu 40 jazykov zabezpečujeme tiež súdne overené preklady, teda preklady s okrúhlou pečiatkou súdneho prekladateľa.

Zabezpečujeme aj konzekutívne tlmočenie a simultánne tlmočenie, ktoré riešime komplexne aj s dodaním tlmočníckej techniky. Tlmočenie, rovnako ako preklady, poskytujeme aj medzi dvomi cudzími jazykmi.