Words are our Business
+421 918 917 742
office@specta.sk
 Menu

Profesionálne preklady, preklady manuálov a iné

Preklady, prekladateľské služby, tlmočenie

Prekladateľská agentúra Specta, s.r.o. ponúka profesionálne preklady 40 jazykov v kombinácii so slovenským, českým, anglickým, nemeckým, francúzskym a španielskym jazykom.

Prekladáme texty zo širokého spektra odvetví. Rozličné právne, ekonomické, finančné či marketingové dokumenty. Špecializujeme sa však na technické preklady pre priemysel a výrobu, kde sa zameriavame na preklady technickej dokumentácie, preklady manuálov, preklady návodov na použitie, servisných príručiek, katalógov a pod.

Disponujeme databázou prekladateľov – rodených hovoriacich pre jednotlivé jazyky a pre rôzne odbory nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Všetky služby poskytujeme v spolupráci s profesionálnymi prekladateľmi s minimálne 5-ročnou praxou.

Pre celú škálu 40 jazykov zabezpečujeme tiež súdne overené preklady, teda preklady s okrúhlou pečiatkou súdneho prekladateľa.

Okrem toho zabezpečujeme aj konzekutívne tlmočenie a simultánne tlmočenie, ktoré riešime komplexne aj s dodaním tlmočníckej techniky. Tlmočenie, rovnako ako preklady, poskytujeme aj medzi dvomi cudzími jazykmi.