Words are our Business
+421 918 917 742
office@specta.sk
 Menu

Preklad webových stránok. Preloženie textu v e-shope. Kvalitný preklad čo predáva vaše služby a produkty.

Internetové obchody pomaly, ale isto začínajú hrať obrovskú úlohu na trhu so širokým spektrom tovarov. Ak aj vy vlastníte jeden z nich, vaše podnikanie má obrovskú budúcnosť. Vyhliadky do nej a aj potenciálne zisky však dokážete zvýšiť, ak pôsobnosť svojho e-shopu rozšírite aj do iných krajín. Keďže sa potrebujete dostať čo najbližšie k zákazníkovi, celú webovú stránku aj s opisom jednotlivých produktov treba preložiť do jazyka danej krajiny. A práve s tým vám môže pomôcť prekladateľská agentúra Specta.

Preklad webových stránokZabezpečíme vám profesionálny preklad celého internetového obchodu vrátane opisov produktov alebo obchodných podmienok. Naši korektori, ktorí sú rodenými hovoriacimi zahraničných jazykov, následne text upravia do detailov tak, aby bol štylisticky aj významovo úplne bezchybný. Pracujeme až so 40 svetovými jazykmi, a preto pre nás nebude žiaden problém vytvoriť takmer akúkoľvek jazykovú mutáciu vášho internetového obchodu. A to navyše v čo najkratšom možnom čase.

Ak máte záujem o preklad webových stránok svojho internetového obchodu, neváhajte sa na nás obrátiť so žiadosťou o vypracovanie cenovej ponuky.