Words are our Business
+421 918 917 742
office@specta.sk
 Menu

O nás

Prekladateľská agentúra SPECTAPrekladateľská agentúra Specta pôsobí v oblasti prekladateľských a tlmočníckych služieb od roku 2006. Odvtedy sa nám podarilo presadiť nielen na domácom, ale aj zahraničnom trhu. Ponúkame preklady v takmer 40 svetových jazykoch a ich kombináciách so slovenským, českým, anglickým, nemeckým, francúzskym a španielskym jazykom.

Zabezpečujeme preklady manuálov a technickej dokumentácie pre priemysel, zdravotníctvo, ale aj preklady rôznych právnych, ekonomických alebo marketingových textov.

Našou silnou stránkou je profesionalita, operatívny prístup, maximálna flexibilita. Našim cieľom je kvalitný preklad a spokojný klient.

 

8 dôvodov prečo si vybrať práve našu agentúru

1. Všetky služby poskytujeme v spolupráci s kvalifikovanými prekladateľmi s praxou, ktorí sú rodenými hovoriacimi v cieľovom jazyku.

2. Spájame profesionálny prístup, konkurencieschopné ceny a rýchle dodacie termíny.

3. Prehľadné a jasné účtovanie na slovo zdrojového textu, nie na odhadovaný počet normostrán v cieľovom jazyku.

4. Zabezpečujeme preklady a tlmočenie medzi dvoma cudzími jazykmi. Samozrejmosťou sú aj korektúry v ktoromkoľvek zo 40 jazykov.

5. Zabezpečujeme preklady v širokom spektre oborov bez príplatkov za odbornosť.

6. Investujeme do sofistikovaných prekladateľských technológii  softvérov, ktoré sú zárukou udržania kvality prekladu a zároveň umožňujú zníženie nákladov na preklad.

7. Sme schopní prekladať objemné texty bez toho, aby boli ohrozené termíny.

8. Sme vám k dispozícii denne do 18.00 a v prípade potreby aj počas víkendov.

Náš hlavný prínos pre vás

1. Naša prekladateľská agentúra vám ponúka preklady a tlmočenie všetkých 40 jazykov nielen v kombinácii so slovenským jazykom, ale aj s českým, anglickým, nemeckým a francúzskym jazykom.
2. Pre jednotlivých klientov vytvárame terminologické databázy, ktoré zaručujú jednotnosť terminológie pre všetky prekladané dokumenty.

Čo vieme skutočne najlepšie
1. Špecializujeme sa na technické preklady z rôznych oblastí priemyslu.
2. Vďaka dobre vybudovanej databáze overených prekladateľov a využitiu moderných technológii zvládame aj preklady rozsiahlej dokumentácie v krátkych termínoch.

 

Vyskúšajte nás a zostanete naším klientom.